Księgowość ze wsparciem doradczym

ul. Purkyniego 1, lokal:1, 3, 16

Tel. +48 (71) 7373 779 Kom.+48 530 634 518 Biuro:+48 536 488 109

Email: biuro@brplusminus.pl

Odpowiedzialność w Naszych rękach

Odpowiedzialność w Naszych rękach

Biuro rachunkowe BR Plus Minus to oferta kompleksowych  uslug z zakresu księgowości, skierowana do działających przedsiębiorstw, które szukają profesjonalnego wsparcia w zakresie regulacji podatkowych i prawnych. Nasz zespół to  grupa doświadczonych specjalistów w dziedzinie finansów, administracji i prawa.

Propozycja nasza to oferta wsparcia Państwa działań w obszarze rozliczeń z danin i opłat publiczno prawnych wymaganych ustawami przez obowiązujący aktualnie w Polsce System Prawny .

Zabezpieczymy interesy spółki, przejmując także  kadry i płace  To odciążenie pozwoli Państwu na uporządkowanie kwestii administracyjnych, a jednocześnie zredukuje koszty Państwa Firmy .

Nasza oferta dla spółek koncentruje się na:

  • obsłudze i doradztwie księgowym,

  • doradztwie i rozliczeniach podatkowych,

  • prowadzeniu rejestrów VAT, PIT, CIT,

  • doradztwie gospodarczym,

  • sporządzaniu sprawozdań, ewidencji i dokumentów dot. środków trwałych, przychodów i rozchodów,

  • wyprowadzania zaległości księgowych.

Zakres obowiązków naszego biura zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta, dając mu pełne wsparcie w zakresie księgowości.

Szanując starożytną maximę Tempus  Est Pecunia, oferujemy dogodną współpracę, prowadzoną za pośrednictwem korespondencji XXI wieku (poczta mailowa, media społecznościowe itp. ).

Przekazanie nam dokumentów Panstwa to powierzenie tajemnicy finansowej Państwa firmy. Obejmujjąc je ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Naszą współpracę opieramy na partnerstwie. Bedziecie  Państwo pewni faktu , iż nasz zespół jest częścią Państwa spółki, na którym zawsze będziecie mogli polegać.

Oferta Naszego  Biura Rachunkowego skierowana jest również do dopiero powstających przedsiębiorstw. Przejmiemy kwestię rejestracji spółki i przeprowadzimy Państwa przez każdy z etapów jej powstawania. Zapewniamy usługi zindywidualizowane  profesjonalne i zawsze lege artis. Oferujemy także reprezentacjię Państwa Firmy, przed organami podatkowymi i urzędami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post